آژانس آميتيس بال پارس عضو برتر گروه سفرهاي آرماني برگزار كننده تورهای مسافرتی خارج از کشور از جمله تور تايلند،تور مالزی ، تور تركيه ، تور چین ،تور دبي ، تور موریس ، تور هند ، تور گرجستان، تور آفریقای جنوبی ، تور اتریش ، تور ایتالیا و تور اسلوونی آماده پاسخگويي به شما عزيزان ميباشد.

رستوران هاي بدروم

در بدروم و در سواحل آن رستورانهای مختلف و زیادی هستند که غذای دریایی سرو میکنند. غذاهای دریایی مثل: ماهی – هشت پا – کالاماری – صدف – میگو و خرچنگ
Ali Doksan/Sakalli Restaurant
این رستوران خوراک های محلی لذیذی دارد. یکی از ویژگی های این رستوران باز بودن آن تا نیمه شب است. منو فقط شامل خوراک های تركيه اي مي باشد.

آدرس: Inci (across from the post office in outdoor pedestrian mall on the left), Around Town
تلفن: 00902323166687
Arsipel
بنای رستوران Arsipel به سبک یونانی ساخته شده و به تنهایی در لبه دامنه واقع گردیده است. در این رستوان می توانید انواع متنوعی از خوراک های دریایی مانند، Mezes که از لاگوس و میگو تهیه شده و در آبلیمو، روغن، فلفل سیاه و سفید غلط خورده است، را تجربه نماید. در تابستان می توانید از فضای بیرونی و نیسم روح بخشش لذت برده و در زمستان اطراف شومینه نشسته و از فضای داخلی نهایت استفاده را ببرید.
ساعت كاري: تابستان تا 2 نيمه شب و زمستان 7:30pm-1am

آدرس: Aktur Sitesi A Mah. (inside the Aktur Sitesi entrance, west of Bitez Beach), Around Town
تلفن: 00902523431016
Denizhan
این رستوران کوچک روستایی در حومه بودروم واقع گردیده و در سال 1998 ساخته شده است. خوراک های گوشتی این رستوران را از دست ندهید. این خوراک ها شامل بره بریان در روغن به همراه ادویه و مخلفات محلی، Meatballs که در پوسته ترک حورده گندم سرخ شده است، خوراک ویژه Denizhan که از گوشت گاو پخته شده با پنیر، پسته، سیر و دانه های کنجد و ... می باشند.

آدرس: Turgut Reis Yolu, about 2.5km (1 1/2 miles) outside of town (across from the Tofas/Fiat service station), Around Town
تلفن: 00902523637674
Antique Theatre Hotel
لذت خودن یک غذای لذیذ را پشت میزی که در یک گوشه دنج قرار گرفته و با نور شمع تزئین شده را از دست ندهید. منوی رستوران شامل غذاهاي فرانسوي و مديترانه اي مي باشد. خوراک بادمجان که با سس Halicarnassus تزئین شده و یا خوراک های دریایی که با سس رازیانه و نوشیدنی محلی سرو می شود را از دست ندهید.

آدرس: Kibris Sehitleri Cad. 243, Bodrum
تلفن: 00902523166053
Antique Theatre Hotel
به طور قطع این رستوران محبوب طرفداران پیتزا خواهد بود. البته خوراک های دیگر آن، مانند ساندویچ راسته خرد شده در سیب زمینی سرخ کرده، ماست و سیر نیز لذیذ است. تراس واقع شده در پشت بام مکانی صمیمی گرم است. منو فقط شامل پیتزا و انواع ساندویچ است.

آدرس: Neyzen Tevfik Cad. 218, Bodrum
تلفن: 00902523160854