تورها

تور فرانسه 7 شب و 8 روز

تور فرانسه 7 شب و 8 روز

توضيح فارسي :
مدارک مورد نیاز:

*اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار همراه با امضاء دارنده پاسپورت در صفحه 2 پاسپورت هاي جديد .
*تكميل فرم چهار برگي تقاضاي شركت در سفر توسط مسافر ( فرم شماره 1)

*شش قطعه عكس در اندازه5/3*5/4 رنگي تمام رخ با زمينه روشن
*1سند مالكيت به همراه دو سري كپي از اصل فارسي
*ترجمه آخرين مدرك دانشگاهي به همراه دوسري كپي از اصل فارسي

*گواهي به زبان انگليسي يا فارسي از بانك متقاضي با ذكر گردش دو ماهه آخر حساب بانكي و ميزان موجدي فعلي فعلي در مورد حسابهاي جاري ( در صورت داشتن سپرده بانكي اصل و 2 سري كپي از آن)

مدارك شغلي :
- براي دانشجويان و اعضاي هيات علمي دانشگاهها : كارت بين المللي يا عضويت هيات علمي

-براي صاحبان شركت هاي خصوصي ( مدير عامل ،‌ عضو هيئت مديره ...) : روزنامه رسمي شركت همراه با رزومه شركت با دو سري كپي از اصل فارسي

-براي كارمندان بخش دولتي : آخرين كارت حكم كارگزيني / كارمندان بخش خصوصي : گواهي اشتغال به كار طبق فرم پيوست ( فرم شماره 2)

*براي كسبه : جواز كسب /كارت بازرگاني
*دوسري كپي از گذرنامه فعلي و ويزاهاي قبلي ( آمريكا ، كانادا ، شنگن ، سوئيس ،‌انگليس ،‌استراليا)
*ضمانت نامه بانكي و يا چك رمزدار به مبلغ 70،000،000ريال به ازاي هر فرد در وجه آژانس

( سفارت فرانسه حسب المورد مي تواند اصل مدارك و يا مدارك بيشتري تقاضا كند )

هتل *4 TOP با سرويس صبحانه :
دوتخته هر نفر : 2،290،000
يك تخته : 2،890،000
بچه با تخت : 1،790،000

________________________________

لطفا جهت کسب اطلاع دقیق از لیست کامل هتلها و قیمتهای این تور به پائین این صفحه مراجعه در ستون کاتالوگ پوشه زرد را کلیک نمائید .

مشخصات پرواز :
تاريخ حركت : 7دي
پرواز با هواپيمايي ايران اير
مسير سفر : تهران پاريس
فاصله هوایی تا تهران: 5 ساعت و 30 دقیقه


فرانسه
پایتخت :پاريس
بزرگترين شهر : پاريس
نوع حكومت : جمهوري متحد
واحد پول: یورو(Euro)
پيش شماره : +33
مساحت: 643،627 کیلومتر مربع
زبان رسمی: فرانسوي ، با اقليتهاي برتون و باسك
مذهب: كاتوليك رومي (74%) ، اسلام سني (4%)

جمعیت : 60،424،213 نفر
دین : مسیحی
شهرهای توریستی: پاریس - بوردو - ليون - مارسي - مونپوليه - نيس - تولوز

اختلاف ساعت با تهران: ‎2.5 ساعت ‎
آب و هوا : جنوب كشور با تابستانهاي گرم و زمستانهاي معتدل داراي آب و هواي مديترانه اي است . ديگر نقاط فرانسه آب وهوايي معتدل دارد ، هر چند شرق كه به درون قاره نزديك تر است ، تابستانهايي گرمتر و زمستانهايي سردتر دارد . ميزان بارندگي معتدل است و بيشترين مقدار در كوه ها و كمترين ميزان آن در آبگير پاريس ميبارد

شهرهای مهم: ليون, مارسي, ليل, بوردو, تولوز, نانت, تولون, گرنوبل, نيس, استراسبورگ, روآن, والانسين, كان, لانس, سن اتين, نانسي, تور, بتون, كلرمون – فران, لوهاور, رِن, اورلئان, مون پيله, ديژون, رنس, آنژه ,مانت –لا –ژالي, برست, دوئه, دانكرك, لومان


فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی؛ فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی است. این کشور با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و اسپانیا مرز زمینی مشترک دارد
فرانسه یکی از اعضای موسس اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد است. این کشور همچنین عضو گروه جی ۸ و از اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد و دارای حق وتو است.

برج ایفل (به فرانسوی: Tour Eiffel) برجی فلزی در میدان شان دو مارس و در کنار رود سن واقع در شهر پاریس است. برج ایفل که امروزه به عنوان نماد فرانسه شناخته می‌شود، پربازدیدترین بنای جهان است.
نام برج ایفل از نام سازنده‌اش گوستاو ایفل گرفته شده است.

امروزه از مهمترین مراکز جذب توریست به شمار می رود. نام این برج برگرفته از نام گوستاو ایفل (Gustave Eiffel) طراح و سازنده ی آن است.

این برج هم اکنون بلندترین سازه موجود در شهر پاریس و چهارمین سازه بلند فرانسه است.
بلندی برج ایفل بادر نظر گرفتن آنتن تلویزیونی ۲۴ متری بر فراز آن ۳۲۵ متر می‌باشد و وزن تقریبی آن ۷۲۰۰ تن است.

۱۶۶۵ پله تا بالاترین نقطه برج ادامه دارند که البته پله‌های طبقه دوم به بالاترین نقطه برج به روی بازدیدکنندگان بسته است. ساختار این سازه به شکلی است که باز و بدون طبقه‌های میانی (به جز دو سطح) می‌باشد.

یک سمت آن رودخانه سن و سمت دیگر البته کمی دورتر بنای گنبددار و زرینی دیده می‌شود که عمارت اینولید نام دارد و مقبره ناپلئون آنجاست.

موزه لوور (به فرانسوی: Musée du Louvre) در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده است. بیش از ۳۵هزار اثر هنری در هشت بخش مختلف موزه لوور نگهداری می‌شود. موزه لوور یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های جهان است.

موزه لوور از سال ۱۷۹۳ میلادی، تا امروزه به عنوان «موزه عمومی» فعال بوده است.

تمرکز موزهٔ لوور روی هنر، تاریخ بشر و فرهنگ است و آثار بسیاری در این زمینه‌ها در این موزه جای گرفته‌اند که از آن جمله می‌توان به لوح حمورابی، تابلوی بانوی صخره‌ها و تابلوی مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی اشاره کرد.

در پشت این کاخ باغ زیبایی به نام باغ تویلری وجود دارد و رو به روی باغ نیز میدان کنکورد قرار‌ گرفته است.این مکان نزدیک خیابان معروف شانز الیزه است.

معتبرترین آثار موزه
•مونالیزا (لئوناردو داوینچی)
•بانوی صخره‌ها (لئوناردو داوینچی)
•لوح حمورابی
•گاو بالدار آشوری
•لوح پیروزی نارام سین
•نقش برجسته‌های آشوری
•ظروف گلی آشوری
•بخش‌های قابل توجهی از تخت جمشید
•بز بالدار طلایی(هخامنشی)
•کاتب نشسته(سقاره-مصر)
•ونوس میلو

شانزِلیزه* (به فرانسوی: Champs-Elysées) خیابانی مشهور واقع در شهر پاریس، پایتخت فرانسه است.
خیابان شانزلیزه با زیبایی فراوان ، کافه‌های معروف و فروشگاه‌های لوکس یکی از معروفترین خیابان‌های جهان است. معنی نام آن «دشت الیزه» است و کاخ الیزه نیز در نزدیکی این خیابان قرار گرفته است.

الیزه در اساطیر یونان به معنی خجسته‌است. فرانسوی‌ها شانزلیزه را «la plus belle avenue du monde» یعنی «زیباترین خیابان جهان» نیز می‌نامند.

موزه اورسی (به فرانسوی: Musée dOrsay) از معروفترین موزه‌های پاریس و یکی از موزه‌های مهم نقاشی و مجسمه سازی جهان است. بنای این موزه در ساحل چپ رود سن و محل قبلی ایستگاه قطار پاریس است.

این موزه محل نگهداری آثار هنری فرانسه بین سال‌های ۱۸۴۸ تا ۱۹۱۴ است. آثار موجود در این موزه شامل نقاشی، مجسمه، عکس و مبلمان است.

مهمترین علت معروفیت این موزه به خاطر مجموعه‌های سبک امپرسیونیسم از جمله آثار کلود مونه و رنوار است. بسیاری از این آثار تا قبل از افتتاح این موزه در سال ۱۹۸۶ در موزه ژو دو پوم ، موزه لوور و موزه ملی هنر مدرن نگهداری می‌شد.

کلیسای جامع نوتردام پاریس (به فرانسوی: Cathédrale Notre Dame de Paris) کلیسای معروفی در شهر پاریس است. این کلیسا در جزیره سیته در میانه رود سن و در مرکز پاریس واقع شده است. هر سال ۱۳ میلیون نفر از آن بازدید می‌کنند.اهمیت آن در این است که زیباترین اثر در معماری گوتیک می‌باشد. برای تزیین داخل و خارج آن صدها مجسمه کوچک و بزرگ از سنگ یا چوب تراشیده اند

در بالای درب اصلی و در ارتفاع بیست متری، بیست و هشت مجسمه سنگی سه و نیم متری نصب شده‌اند که پادشاهانی را نشان می‌دهند که قبل از ظهور عیسی (یسوع) بر اسرائیل حکومت رانده‌اند.

کاخ ورسای (به فرانسوی: Château de Versailles) ورسای، در 17 كیلومتری جنوب شرقی پاریس، دهكده ای بوده كه البته امروزه به شهری بزرگ تبدیل شده و با گسترش شهرسازی و وسایل نقلیه مجهز به پاریس متصل شده است. ورسای كه از پایان قرن هفدهم تا وقوع انقلاب كبیر فرانسه پایتخت این كشور بود، مظهر تمام عیار سبك كلاسیك در هنر معماری فرانسه است.

کاخ ورسای، اقامت‌گاه سلطنتی دربار فرانسه، به دستور لوئی چهاردهم در قرن هفدهم در حومه پاریس ساخته شد. این کاخ عظیم که از جمله خارق‌العاده‌ترین کاخ‌های کلاسیک جهان محسوب می‌شود، از سال 1979 در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

کاخ ورسای و فضای سبز اطرافش با 800 هکتار وسعت، 700 اتاق، 20 كیلومتر جاده، 200 هزار اصله درخت، 50 فواره، 2150 پنجره، 67 راه‌پله، 6 هزار تابلوی نقاشی، 1500 طراحی، 2100 مجسمه، هنوز چشم هر بازدیدکننده‌ای را خیره می‌کند.میدان کنکورد از میدان‌های مشهور شهر پاریس است و در انتهای شرقی خیابان شانز الیزه قرار گرفته است. در گذشته این میدان به نام لویی پانزدهم نامیده می‌شد.

در طول انقلاب اول فرانسه و در دوره معروف به ترور دستگاه مشهور گیوتین در این میدان نصب شده بود. سر بسیاری از رجال آن دوره فرانسه نظیر لویی شانزدهم و ماری آنتوانت در این میدان به زیر گیوتین رفت.

در این میدان و در حاشیه خیابان رویال ساختمان وزارت دریاداری فرانسه، هتل کریلیون و سفارت ایالات متحده قرار دارد. در سوی دیگر میدان باغ تویلری که به موزه لوور منتهی می‌شود قرار گرفته است.

یکی از اضلاع میدان کنکورد به میدان دیگری به نام وندوم متصل است در این میدان نیز هتل‌های مجلل ریتز و وندوم و تعداد بسیار زیادی جواهر فروشی مجلل و معروف قرار دارد. علاوه بر این در این دو میدان سالن‌های مد بسیاری از معروف‌ترین طراحان لباس دنیا و شرکت‌های مشهور مُد قرار دارند.

در مرکز این میدان ستون تاریخی ابلیسک قرار دارد. این ستون از سوی والی مصر، محمدعلی پاشا به فرانسه هدیه شده است. قدمت این ستون به دوره رامسس دوم می‌رسد و قدیمی‌ترین اثر موجود در فضای شهری پاریس است.


قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام تور برنامه ریزی شده :

تور فرانسه 7 شب و 8 روز

عکس کوچک 1 :

/files/8070/Products/40854-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

/files/8070/Products/40854-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

/files/8070/Products/40854-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

3091